Kurumsal hizmet altyapısı ve
%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle

Vela Buhar ile Güvenli Alışveriş

Kurumsal hizmet büyük bir titizlik gerektirir
Vela Buhar ise yıllardır bunu en iyi şekilde sürdürür

Hijyen ve Temizlik

Tüm ürünlerimizin hazırlanma sürecinde hijyen kurallarına çok dikkat ederiz. Temizlik aşamalarımız, profesyonel bir şekilde değerlendirilerek hazırlanmıştır.

Güvenle Yıllar Boyunca

Vela Buhar'ın başarısının arkasında her daim ticari ahlak kurallarıyla hareket etmesi yatar. En büyük reklamın, kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyetini olduğunu ispatla kabul etmekteyiz.

İletişim 7/24

Vela Buhar bir çok kanal üzerinden aktif iletişim hizmeti sunmaktadır. Talep, öneri ve istekleriniz her daim en hızlı şekilde cevaplanır.
1

Hemen üye ol ve ürünlere göz at!

 • Üyelik işlemini tamamlamak çok kolay. Basit sorulardan oluşan form ile üyeliğini tamamla ve hemen alışverişe başla.
 • Mail adresin iletişim için önemli o yüzden kontrol etmeyi unutma.
2

Seçimlerini yap ve sepetini oluştur

 • Sepetini oluştururken unutmaman gereken ihtiyaçlarını bilmek. Genel olarak bir sepete nbase ve aroma bulunur. Bu sayede tüm bileşenleri tamamlamış olursun.
 • Diy kit ürünleri dışında ki ürünlerde şişe bulunmamaktadır. Bu nedenden ötürü sepetine şişe'de ekleyebilirsin.
3

Adres bilgileri ve ödeme tercihi

 • Vela buhar yalnızca Türkiye içi gönderim sağlamaktadır. KKTC ve diğer ülkeler için şuan gönderimimiz maalesef ki mevcut değildir.
 • Ödemeni Banka havalesi/EFT veya kapıda ödeme olarak yapabilirsin. Kapıda ödemelerde ise ister nakit ister kredi kartını kullanabilirsin.
4

Siparişin bize ulaştı

 • Sipariş işlemlerinizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra artık gerisi bizde 🙂 Genellikle siparişler aynı gün gönderilmektedir.
 • Kargo takip bilgilerin gün içerisinde sms ile tarafına bildirilecektir. Takip bilgilerinizin ulaşmaması halinde lütfen iletişime geçiniz.

BEST FEES TO START

Affordable, transparent, and secure

It doesn’t cost a thing to list up to 50 items a month, and you only pay after your stuff sells.
It’s just a small percent of the money you earn
$0
Listing Fee
5%
Final Value Fee

Here's what you get for your fee:

 • A worldwide community of more than 160 million shoppers.
 • Shipping labels you can print at home, with big discounts on postage.
 • Seller protection and customer support to help you sell your stuff.
We process payments with PayPal, an external payments platform that allows you to process transactions with a variety of payment methods. Funds from PayPal sales on Martfury will be deposited into your PayPal account.
Listing fees are billed for 0.20 USD, so if your bank’s currency is not USD, the amount in
your currency may vary based on changes in the exchange rate.

SELLER STORIES

See Seller share about their successful on Martfury

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Here are some common questions about selling on Martfury

How do fees work on Martfury?

Joining and starting a shop on Martfury is free. There are three basic selling fees: a listing fee, a transaction fee, and a payment processing fee.

It costs USD 0.20 to publish a listing to the marketplace. A listing lasts for four months or until the item is sold. Once an item sells, there is a 3.5% transaction fee on the sale price (not including shipping costs). If you accept payments with PayPal, there is also a payment processing fee based on their fee structure.

Listing fees are billed for $0.20 USD, so if your bank’s currency is not USD, the amount may differ based on changes in the exchange rate.

What do I need to do to create a shop?

t’s easy to set up a shop on Martfury. Create an Martfury account (if you don’t already have one), set your shop location and currency, choose a shop name, create a listing, set a payment method (how you want to be paid), and finally set a billing method (how you want to pay your Martfuryfees).

How do I get paid?

If you accept payments with PayPal, funds from PayPal sales on Martfury will be deposited into your PayPal account. We encourage sellers to use a PayPal Business account and not a Personal account, as personal accounts are subject to monthly receiving limits and cannot accept payments from buyers that are funded by a credit card.

Do I need a credit or debit card to create a shop?

No, a credit or debit card is not required to create a shop. To be verified as a seller you have the choice to use either a credit card or to register via PayPal. You will not incur any charges until you open your shop and publish your listings.

What can I sell on Martfury?

Martfury provides a marketplace for crafters, artists and collectors to sell their handmade creations, vintage goods (at least 20 years old), and both handmade and non-handmade crafting supplies.

Still have more questions? Feel free to contact us.

“Kalitenin ve verimliliğin geliştirilmesi, üst yönetimin liderliğinde yıldan yıla öğrenilecek bir süreçtir.”
W.Edwards Deming

2016'dan bu yana güven ve kalite ile...

VELA BUHAR MİSYON VE PRENSİPLERİ

Vela Buhar 2016 Yıllında gıda aromaları ve bazları olarak hizmet hayatına başlamıştır. Şirket kimliğinin oluşturulma sürecinde;

 • Dürüst Ticaret Ahlakı
 • Hijyen ve Ambalaj güvenliliği
 • Müşteri odaklı kalite ve hizmet
 • Yenilikçi ve Teknolojik yaklaşım

Olarak bu 4 Temel ilkenin devamlı olarak sürdürülmesini hedeflenmektedir. Bu doğrultuda, yapılabilecek en iyi reklamın, kullanıcıların kendi aralarında Vela Buhar firmasını diğer kullanıcılara ‘Tavsiye etmek’ olduğunu ve bu doğrultuda kalite anlayışının en yüksek seviyelerde tutulması bilincine sahip bir firma ilkesi oluşturulmuştur.

Satış yapmak her firmanın elbette temel amacıdır. Ancak Vela Buhar Ailesi olarak satış potansiyelinin memnuniyet derecesiyle eşdeğer olduğunun bilincindeyiz. 3. Yılımıza girerken her kullanıcımızın, bizlere doğrulttukları eleştiri, talep ve yorumları, her daim ciddi bir yaklaşım ile değerlendirmeye alıp kendilerini memnun edebilecek uygulamaları hayata geçirmiş ve gerçekleştiremediklerimiz olanlar içinse sürekli çalışmalarımız sürmektedir..

GÜVENLİ BİR ALIŞVERİŞ

Vela Buhar Mağazasında bulunan tüm ürünlerin, öncelikle Vela Buhar Ailesi üyeleri tarafından tüketildiğini, ‘İğneyi KendineÇuvaldızı Başkasına Batır’,  Ata sözümüzün, Vela Buhar ailesinde bu şekilde karşılık bulduğunu belirmek isteriz. Mağazamızda bulunan ürünlerin hazırlanma süreçlerini planlarken, Tarafımıza  ‘kurumsal bir firma anlayışına sahip firmaların, hijyen ve kalite prensipleri nasıl olmalıdır?’ sorusunu sorduk ve firmamız bünyesinde bulunan yetkili arkadaşlarımızın tartışmalar sonucunda aşağıdaki sloganı bulduklarını ve bu yolu takip ettiğimizi belirmek isteriz:

Tarafımıza, bir ürünün nasıl servis edilmesini istiyorsak eğer, bizlerde o hassasiyet ile müşterilerimize hizmet sunmalıyız’’

Yukarıdaki sloganımızı ilk kurulduğumuz günden bu yana markamıza ve şirket çalışanlarımıza empoze etmiş bulunmaktayız. Kullanıcılarımıza, her daim, bu prensipler çerçevesinde yaklaşarak, Vela Buhar firmasının kendileri tarafından bu sektörde kabul edildiğini ve olumlu dönüşler ile, kullanıcılarımızın teveccühünü almış bulunmaktan, büyük mutluluk duymaktayız.
KARGO VE AMBALAJLAMA SÜREÇLERİ
Sipariş gönderimlerimiz hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilmektedir. Saat 17:00’a kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir, kargo firmasının, yoğunluk durumuna göre kargolarınızın %80 i aynı gün sisteme işlenmektedir, bununla beraber siparişinize ait kargo takip numarası, kullanıcılarımızın mevcut telefon numaralarına, SMS bilgisi olarak Aras Kargo tarafından iletilmektedir

Buna ek olarak Hesabınız bölümünden, ‘Ödeme’ sayfasında mevcut olan “Ürün Durumlarını Bana Mesaj İle Bildir” seçeneğine tıklayarak Vela Buhar tarafından siparişinizin statüsünde değişim olması halinde ücretsiz olarak bilgilendirilebilirsiniz.

Ambalajlama süreçlerimizde; etiketleme, şişe boyutları ve fonksiyonları üzerine belirli dönemlerde daha iyi sonuç alabileceğimizi düşündüğümüz değişiklikler sağlayabilmekteyiz. Tüm ürünlere ait etiket tasarımları yetkili grafikerlerimiz tarafından sağlanmaktadır. Etiket tasarımlarımız, konsept ve şişe uyumu göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. 15 ML dolum şişelerimiz kullanıcı sağlığı göz önünde tutularak PET olarak tercih edilmiştir.

Ev-Yap Tariflerinin yapım aşamasında, damla kullanım biçimleri de göz önünde bulundurularak, Fliptop kapak ile aroma şişelerini kombine etmiş bulunmaktayız. N-Base şişelerimizin kalitesi HDPE (4) olmakla beraber şişelerim kapak kısımlarında ek güvenlik önlemi olarak, alüminyum mühürleme ve dış kısmının da tamamını kaplayan güvenlik jelatini kullanılmaktadır.
YENİLİKÇİ VE TEKNOLOJİK YAKLAŞIM
En kolay ve kullanışlı ara yüz nedir? Vela Buharı özel kılan diğer bir yönü ise, web gelişim ekibinin profesyonel olarak gerçekleştirdiği yazılımları olmaktadır. Vela Buhar, web sitesi özgün, kendisine ait bir tema yapısı kullanmaktadır. Mobil kullanım cihazlarının, artış gösterdiği bu dönemde; Vela Buhar web sitesinin hemen hemen tüm mobil cihazlara %100 entegrasyon sağlanmıştır.

Kullanıcılarımıza sunduğumuz, hızlı ve anlaşılabilir web ara yüzlerinin, kullanıcılarımız için daha anlaşılır ve faydalı olduğunu gözlemlemekteyiz. Her daim yeni yazılım teknolojilerini inceleyerek, web sitemize entegre edilebilmeleri için, periyodik olarak eksiklikler veya daha verimli kullanılabilecek yenilikleri, yazılım ekibimiz düzenli olarak araştırmaktadır

Hala başka sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

HIZLI MENÜ